NÁŠ TÝM

Spoléháme se na inovativního ducha našich zaměstnanců a na desítky let zkušeností v tom, co děláme.

Hewitech - jsme váš tým pro inovace a SPOLEHLIVOST.

Kontaktujte nás přímo.

  • Management

    Management

    Frank Dirkskötter
    +49 2553/9702-60
    info@hewitech.de

  • Administrace

    Administrace

    Nicole Hewing
    účetnictví
    +49 2553/9702-60
    nicole.hewing@hewitech.de

    Richarda Krugmann
    Administrace
    +49 2553/9702-60
    richarda.krugmann@hewitech.de

    Ulrike Kippelt
    účetnictví
    +49 2553/9702-893
    ulrike.kippelt@hewitech.de

  • Prodej / řízení rozvoje podnikání

    Prodej / řízení rozvoje podnikání

    Dr. Jürgen Maltzahn
    +49 2553/9702-60

    juergen.maltzahn@hewitech.de

    Dr. Jörg Kegebein
    +49 2553/9702-60
    +49 175/6819183
    joerg.kegebein@hewitech.de

    Mario Dienstbier
    +49 2553/9702-892
    +49 151/53576533
    mario.dienstbier@hewitech.de

    Ing. Jiri Houzvicka
    +49 2553/9702-60
    +420 724 843 364
    jiri.houzvicka@hewitech.de

  • Zpracování objednávek a nákup

    Zpracování objednávek a nákup

    Jonas Baving
    +49 2553/9702-74
    jonas.baving@hewitech.de

    Nadine Sahle
    +49 2553/9702-895
    nadine.sahle@hewitech.de

    Alexander Gröger
    +49 2553/9702-802
    alexander.groeger@hewitech.de

  • Nákup / Logistika

    Nákup / Logistika

    Jürgen Engbers
    +49 2553/9702-72
    juergen.engbers@hewitech.de

  • Řízení jakosti

    Řízení jakosti

    Dirk Bückers
    +49 2553/9702-82
    dirk.bueckers@hewitech.de

    Olaf Struck
    +49 2553/9702-73
    olaf.struck@hewitech.de

  • Doprava

    Doprava

    Dieter Schmeing
    +49 2553/9702-64
    dieter.schmeing@hewitech.de

    Claudia Wiggenhorn
    +49 2553/9702-61
    claudia.wiggenhorn@hewitech.de

  • Technické oddělení / výroba

    Technické oddělení / výroba

    Bernhard Heinendirk
    Výrobní ředitel
    +49 2553/9702-60
    bernhard.heinendirk@hewitech.de

     

    Ralf Heimann
    Hlavní mechanika
    +49 02553/9702-60
    ralf.heimann@hewitech.de

     

    Hubert Lehmbrock
    optimalizace výroby
    +49 2553/9702-60
    hubert.lehmbrock@hewitech.de

     

    Jörg Krabbe
    Mistr v elektrotechnice
    +49 2553/9702-60
    joerg.krabbe@hewitech.de

CHLAZENÍ

  • Modulární rozstřiková výplň NC
  • Modulární rozstřiková výplň VC
  • Výplně typu FILM
  • Křížoproudé aplikace
  • Eliminátory kapek
  • Trysky

DEŠŤOVÁ VODA

  • Série VARIO Box
  • Série CONTROL Box
  • Odvodňění
  • Odvodnění sportovní povrchy
  • Kořenové boxy
  • Zasakovací boxy

ZEMĚDĚLSTVÍ

  • Produkty COOLPAD
  • Odprášení
  • Čištění odpadního vzduchu
  • Clony
  • Skrápěné filtry